استودیوی بازی‌سازی «تیم نینجا»، سازنده‌ی سری بازی‌های «نینجا گایدن» و «زنده یا مرده» به تازگی از برنامه‌های خود برای عرضه‌ی چند بازی بزرگ در سال 2021 خبر داده است.

استودیوی بازی‌سازی «تیم نینجا»، سازنده‌ی سری بازی‌های «نینجا گایدن» و «زنده یا مرده» به تازگی از برنامه‌های خود برای عرضه‌ی چند بازی بزرگ در سال 2021 خبر داده است. یکی از تهیه‌کنندگان این استودیو هم‌چنین اضافه کرده است که آن‌ها به عرضه‌ی قسمتی جدید از سری نینجا گایدن فکر می‌کنند، اما هنوز هیچی معلوم نیست.

این اطلاعات را «فومیهیکو یاسودا»، یکی از تهیه‌کنندگان و کارگردانان استودیوی تیم نینجا، طی مصاحبه‌ای به نشریه‌ی ژاپنی Gamer4 ارائه داده است. یاسودا به این نشریه گفته است که تیم نینجا چند بازی را برای سال 2021 آماده می‌کند و از طرفداران درخواست کرده تا رونمایی آن‌ها باشند.

Nioh 2

در کنار «نینجا گایدن» و «زنده یا مرده»، استودیوی تیم نینجا در چند سال اخیر بیشتر به خاطر سری بازی‌های Nioh محبوبیت پیدا کرده است؛ مجموعه‌ای که با روند سخت ولی بسیار جذاب خود، مخاطبان تازه‌ای را با تیم نینجا آشنا کرد. تیم نینجا همچنین سال گذشته به صورت قراردادی بازی Marvel Ultimate Alliance 3 را برای نینتندو ساخت که طرفداران زیادی به همراه داشت.

حالا که عرضه‌ی Nioh 2 با موفقیت‌های بسیاری همراه بود و قرار است نسخه‌ای پیشرفته از این بازی، به همراه قسمت قبلی آن، برای پلی‌استیشن ۵ عرضه شود، تصور می‌کنیم فعلا شاهد قسمت جدید این مجموعه نباشیم؛ مخصوصا که عرضه‌ی محتوای دانلودی جدید این بازی به تازگی تمام شده است.

Dead or Alive 6

یاسودا چند وقت پیش در مصاحبه‌ای گفته بود که آن‌ها از عطش طرفداران برای قسمت جدیدی در مجموعه‌ی نینجا گایدن آگاه هستند. او به خبرگزاری آی‌جی‌ان گفته بود: «می‌دانیم که برخی از طرفداران دوست داشتند به جای Nioh 2 یک نینجا گایدن جدید ببینند. بازی‌های نینجایی زیاد و جدیدی عرضه شده‌اند، مثل سکیرو و ما هم ایده‌های خوبی از این بازی‌ها گرفته‌ایم و امیدواریم بتوانیم روزی خبر خوب را به طرفداران نینجا گایدن بدهیم.»

منبع: Video Games Chronicle