far cry 6 everything we know

فار کرای ۶ یک بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجراجویی و تیراندازی اول شخص است که توسط یوبی‌سافت مونترآل ساخته شده و به وسیلهٔ یوبی‌سافت در فوریه ۲۰۲۱ برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر میشود. این ششمین عنوان اصلی در مجموعه بازی‌های فار کرای محسوب می‌شود.

رونمایی از فار کرای ۶ در حالی انجام شد که تریلر بازی، یکی دو روز قبل از معرفی رسمی آن، در شبکه‌های اجتماعی به بیرون درز کرد؛ تیزری که حضور یکی از بازیگران مطرح حال حاضر سریال‌های امریکایی را در خود جای داده بود.

این موضوع، از همان ابتدای کار شاید جذاب‌ترین بخش فار کرای ۶ باقی مانده باشد، چون در واقع چیزی از خود بازی نشان داده نشده است و فعلا روی همان «جیانکارلو اسپوزیتو» و شخصیت او مانور داده شده.

انتظار می رود فارکرای 6 زمانی در سال 2021 برای رایانه های شخصی ، Stadia ، PS4 و PS5 و Xbox One و Xbox Series X راه اندازی شود.

طبق لیست فروشگاه مایکروسافت ، فارکرای 6 در تاریخ 25 مه 2021 راه اندازی می شود.

یوبی‌سافت این تاریخ را تأیید نکرده است ، اما تاریخ های Microsoft Store که قبل از اعلامیه های رسمی در گذشته منتشر شده است ، درست است.

در طی یک تماس گزارش درآمد ، یوبی‌سافت اعلام کرد که این بازی از تاریخ 18 فوریه 2021 به تاریخ بعدی به تأخیر می افتد. تاریخ جدیدی به طور رسمی اعلام نشده است.

FcCsFTyuDDY5f7c9hE4MWC 970 80

پیش نمایش تریلر بازی فارکرای 6 شخصیت شرور اصلی آن ، آنتون کاستیلو ، دیکتاتور یارا و پسرش دیگو را معرفی می کند.

آنتون قصد دارد با هرگونه ضرورت ، سرکوب انقلاب چریکی را با دیگو دنبال کند. در تریلر فاش کردن ، آنتون یکی از آن درس های شوم را پشت سر می گذارد و به دیگو می گوید که باید با کمک یادگیری بصری مفید یک نارنجک زنده ، مردم یارا را محکم نگه دارد. قطعاً درسی نیست که نوجوان 13 ساله شما از پدرش می آموزد.

یوبی‌سافت همچنین یک پیش پرده دنباله عنوان فارکرای6 را منتشر کرد که می تواند به شرح برخی از تاریخچه یارا بپردازد – ثروت بالقوه حاصل از گیاهانی که برای دارو تولید می شوند.


صحنه فارکرای 6 کشور گرمسیری یارا است

یوبی‌سافت  می گوید که معتقد است بسیاری از طرفداران آماده بازگشت به یک محیط گرمسیری بوده اند ، که بخشی از آنچه یارا را تحت تأثیر قرار داده است.

یوبی‌سافت  می گوید که “کارت پستال های زنده” زیبایی و ملت های قدیمی کشور از کوبا الهام گرفته شده اند. اسپرانزا پایتخت آن است ، اولین محیط اصلی شهری در یک بازی فارکری ، که یوبی‌سافت  می گوید کمی متفاوت از بازی های گذشته خواهد بود.

تقریباً کمی به نظر می رسد اساسین کرید.

نوید خاوری کارگردان داستان در مصاحبه ای می گوید:عمودی یک بازی کاملاً تغییر دهنده است.

در این شرایط قادر به دویدن در پشت بام ها ، استفاده از کوچه پس کوچه ها ، مبارزه با سخت ترین حریفان در بازی ، فکر می کنم واقعاً بی نظیر و تازه است.

منبع:pcgamer